Slavnostní předání cen pro žákovské osobnosti a kolektivy

Poslední změna: Sobota 12.11.2016 10:58 - Krzyžanková Vlasta

Středa 06.06.2012 11:05

U příležitosti Dne dětí 2012 byly na základě rozhodnutí rady města oceněny žákovské osobnosti a žákovské kolektivy za jejich vynikající výsledky v různých oborech činnosti. Celkem 19 jednotlivcům a pěti kolektivům z ostravských škol ocenění slavnostně předali v úterý 5. června v Divadle loutek Ostrava vedoucí oddělení školství MMO Marta Szücsová a městský zastupitel Aleš Koutný.

Slavnostní předání cen pro žákovské osobnosti a kolektivy

K foto: Někteří žáci byli všestranně nadaní - jako tato malá Hanka

V úvodu slavnostní akce Marta Szücsová popřála dětem dodatečně ke svátku Dne dětí všechno nejlepší a poté vzdala hold žákům, kteří hodně umí a především chtějí dokázat pro svou školu, spolužáky, ale také pro město, ve kterém žijí. Poté předala ocenění spolu s dárkovým balíčkem, ve kterém byla podle věku oceněného například kalkulačka, deskové hry, vědomostní hra Česko a další předměty. Žáci a studenti nižších ročníků víceletých gymnázií byli ohodnoceni za jejich působení a úspěchy v oblasti kulturní, sportovní, vědomostní, dva z nich také za hrdinský čin – pomoc spolužákovi. Po slavnostním aktu byli všichni přítomní pozváni na představení Divadla loutek s názvem Láska s červeným nosem.

Seznam oceněných žáků a kolektivů v roce 2012