Senátní volby pokračují druhým kolem

17/10 2014

Ve volebním obvodě 72 se sídlem Ostrava-město se v pátek a sobotu 17. a 18. října koná druhé kolo voleb do Senátu Parlamentu ČR. S největším počtem hlasů do druhého kola postoupili Peter Koliba (bezpartijní za ANO) a Petr Mihálik (ČSSD). Hlasovací lístky voliči neobdrží předem, ale vyzvednou si je přímo ve volební místnosti.

Senátní volby pokračují druhým kolem

Komu dají voliči své hlasy? Foto: J. Zerzoň

Senátní volby se týkají voličů v ostravských městských obvodech Poruba, Plesná, Martinov, Krásné Pole, Pustkovec, Svinov, Třebovice a voličů v obcích Velká Polom, Horní Lhota, Čavisov, Dolní Lhota, Darkovice, Děhylov, Dobroslavice, Hať, Hlučín, Kozmice, Ludgeřovice, Markvartovice, Vřesina a Šilheřovice. V pátek 17. října budou volební místnosti otevřeny od 14 do 22 hodin, v sobotu 18. října od 8 do 14 hodin.

Podrobnosti, kontaktní osoby Magistrátu města Ostravy pro úsek voleb, telefonní čísla na volební místnosti v senátním volebním obvodě č. 72, právní předpisy a další informace lze najít na webových stránkách města www.ostrava.cz v sekci Důležité odkazy – Volby.