Ve Wroclawi jsme nabízeli materiály v polštině

19/5 2011

Město Ostrava se prezentovalo na mezinárodním turistickém veletrhu v polském městě Wroclaw. Veletrh se konal ve dnech 8. až 10. dubna ve sportovní hale Orbita. Kromě našeho města zde bylo zastoupeno na dvacet subjektů z celé České republiky.

Ve Wroclawi jsme nabízeli materiály v polštině

Společně s Ostravským informačním servisem byly návštěvníkům prezentovány jak významné turistické atraktivity města Ostravy tak i celého Moravskoslezského kraje, zejména pak technické památky, kulturní i sportovní akce a jiné zajímavosti. Město Ostrava nabízelo propagační materiály v polštině, mapy i cyklomapy či drobné propagační předměty. Lidé požadovali zejména informace o možnosti trávení volného času či o nabídce ubytování v našem městě. Zájem byl také o Programové balíčky města Ostravy, které byly rovněž poskytovány v polštině. Pomocí prospektového servisu se představily také lázně Klimkovice. I přes větší vzájemnou vzdálenost byl zájem o Ostravu opravdu značný. Účast na veletrhu byla finančně podporována agenturou CzechTourism.