Primátor ocenil věrnost strážníků

21/9 2017

Primátor Tomáš Macura ocenil osm desítek strážníků Městské policie Ostrava. Předal jim stužky za věrnost a také čestný odznak za vynikající pracovní výsledky v letošním roce. Zdůraznil, že ostravská městská policie patří k nejlepším v České republice a že do Ostravy jezdí pro inspiraci a zkušenosti s prací s městskou policií primátoři a starostové jiných měst.

Primátor ocenil věrnost strážníků

Primátor Tomáš Macura blahopřeje strážnici Heleně Kosterové, která slouží v řadách Městské policie Ostrava již 20 let. Foto: René Stejskal

Na osmdesát strážníků přijal ve středu 21. září primátor Ostravy Tomáš Macura. „Dnes vám předávám stužky za věrnost za deset a dvacet let vašeho působení v řadách Městské policie Ostrava. Velice si vážím toho, že sloužíte tak dlouho a děkuji vám za kvalitní práci, kterou odvádíte,“ řekl primátor Tomáš Macura. Připomenul, že ostravská městská policie je v České republice hodnocena jako jedna z nejlepších, ne-li vůbec nejlepší. „Pro zkušenosti a inspiraci týkající se městské policie jezdí k nám do Ostravy starostové a primátoři mnoha měst,“ dodal primátor Macura. Uvedl také, že město se snaží vytvářet strážníkům co nejlepší podmínky.

Stužky za věrnost poté předal ženám a mužům, kteří slouží v Městské policii Ostrava již 10 a 20 let a deseti strážníkům také čestný odznak za vynikající pracovní výsledky v roce 2017.