Prezidenti světové a české házené na radnici

2/7 2012
V souvislosti s konáním mistrovství světa v házené juniorek do 20 let přijal v pondělí 2. července v Radnici města Ostravy náměstek primátora Martin Štěpánek delegaci zástupců Mezinárodní házenkářské federace IHF a Českého svazu házené.
Prezidenti světové a české házené na radnici

zleva J. Delplanque, H. Moustafa, J. Chvalný, M. Štěpánek

Ve své pracovně náměstek Štěpánek přivítal prezidenta Mezinárodní házenkářské federace Hassana Moustafu a generálního tajmníka federace Joela Delplanque, hostem byl i prezident Českého svazu házené Jaroslav Chvalný. Tématem hovoru bylo zejména právě zahájené Mistrovství světa házené žen, které odstartovalo v neděli zápasem Česká republika - Kazachstán. Po setkání s náměstkem primátora Martinem Štěpánkem a vzájemné výměně upomínkových předmětů se pak hosté vydali na prohlídku města Ostravy z výšky - z vyhlídkové věže Nové radnice.