Pracoviště Czech Point je otevřeno tři dny v týdnu

7/4 2020

Na základě rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví došlo k úpravě úředních hodin na některých pracovištích Magistrátu města Ostravy. Czech Point je od 8. dubna otevřen tři dny v týdnu – v pondělí, středu a čtvrtek. Ostatní pracoviště magistrátu mají úřední hodiny nadále v pondělí dopoledne a ve středu odpoledne.

Pracoviště Czech Point je otevřeno tři dny v týdnu

Pobočka Czech Point v přízemí budovy Nové radnice je otevřena:

pondělí 8.00 - 17.00 hod.

středa 8.00 - 17.00 hod.

čtvrtek 8.00 - 16.00 hod.

Vstup je boční vrátnicí. Všichni klienti musí mít povinně roušku nebo jiným způsobem zakryté dýchací cesty.

Další pracoviště magistrátu mají tyto úřední hodiny:

pondělí 8.00 - 11.00

středa 14.00 - 17. 00

Kontaktní místa státní správy Czech Point představují stěžejní styčný bod veřejné správy s veřejností. Jejich prostřednictvím si veřejnost může obstarat informace spravované veřejnou správou potřebné k výkonu zaměstnání či podnikatelské činnosti (např. výpisy z evidence Rejstříku trestů), učinit vůči veřejné správě podání (např. ohlášení výkonu živnostenské činnosti, podání žádosti o zřízení datové schránky) nebo provést autorizovanou konverzi dokumentů. Úkony, které se prostřednictvím kontaktních míst veřejné správy provádějí, představují v zásadě nejčastěji poptávané služby veřejné správy.