Poděkování učitelům za náročnou práci

27/11 2012

Oddělení školství, sportu a volnočasových aktivit odboru sociálních věcí, školství, sportu a volnočasových aktivit Magistrátu města Ostravy a oblastní rada odborového svazu pracovníků školství Ostrava pozvali zasloužilé pedagogy ostravských mateřských a základních škol zřízených městem na tradiční setkání u příležitosti jejich odchodu do důchodu.

Poděkování učitelům za náročnou práci

K přátelskému posezení se sešli pedagogové, kteří svůj život zasvětili dětem. Foto: Jiří Urban

Setkání se letos uskutečnilo v pondělí 26. listopadu v restauraci v Radnici města Ostravy. Celkem 36 pedagogům z různých městských školských zařízení za město Ostravu za jejich práci poděkovala vedoucí oddělení školství, sportu a volnočasových aktivit Marta Szücsová a za odborový svaz pracovníků ve školství jeho předsedkyně Marie Horvátová.

Školští zaměstnanci obdrželi malý osobní dárek od své školy, prezentační předměty města a pamětní list. Program zpestřilo kulturní vystoupení členek souboru mažoretek Krokodýl z Ostravy-Zábřehu, které se pyšní titulem mistryň Evropy.