Dopravní podnik hledá člena představenstva

19/9 2017

Statutární město Ostrava vyhlašuje výběrové řízení na funkci člena představenstva společnosti Dopravní podnik Ostrava a.s. Požaduje se vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání, praxe v oblasti dopravy, řídící praxe v manažerské pozici minimálně 5 let, schopnost týmové práce, organizační schopnosti a dovednosti.

 

Dále je vyžadován aktivní přístup k řešení pracovních úkolů, analytické schopnosti, koncepční a tvůrčí přístup, spolehlivost a zodpovědnost, adaptabilita a flexibilita, splnění podmínek pro výkon funkce člena představenstva stanovených občanským zákoníkem a zákonem o obchodních korporacích a morální bezúhonnost.

Město nabízí perspektivní a zajímavou práci, odpovídající odměnu a další výhody. Předpokládaný nástup do funkce je listopad 2017 nebo dle dohody. Písemné přihlášky v obálce označené heslem „Výběrové řízení na člena představenstva společnosti" zasílejte do 31. 10. 2017 do 12:00 hodin. Součástí přihlášky musí být koncepce řízení společnosti, strukturovaný životopis spolu s kopií dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání. S podrobnostmi se obracejte na vedoucí odboru legislativního a právního R. Kolkovou (599442043, rkolkova@ostrava.cz).

Adresa pro zaslání přihlášky:

Statutární město Ostrava magistrát Prokešovo náměstí 8 729 30 Ostrava

Oznámení o výběrovém řízení je zavěšeno pod číslem oznámení 1477/2017.

Oznámení o prodloužení termínu pro podávání přihlášek.