Oslavte s Knihovnou města Ostravy Týden knihoven

26/9 2012

Už pošestnácté se bude konat celostátní akce Týden knihoven, tentokrát s mottem ČTI, ŽIJ ZDRAVĚ, kterou vyhlašuje Sekce veřejných knihoven SKIP. Knihovna města Ostravy a její pobočky po celý týden od 1. do 6. října pro všechny připravují řadu zajímavých akcí podporujících zdravý životní styl, jako například Čtenářský maraton - tradiční akce v rámci Velkého říjnového společného čtení na pobočce Výškovice ve středu 3. října.

Oslavte s Knihovnou města Ostravy Týden knihoven

Návštěvníci se mohou těšit na povídání o knihách, besedy se zajímavými hosty a na spoustu dalších akcí. Můžeme jmenovat například besedu s fyzioterapeutkou Janou Borovcovou v pondělí 1. října odpoledne na pobočce Daliborova. Dále také besedu cestovatele Pavla Sychry o Nepálu spojenou s promítáním fotografií na pobočce Vietnamská ve středu 3. října. Nebudou chybět ani kvízy, soutěže a výstavky knih o zdravém životním stylu.

Během celého týdne mohou čtenáři využít upomínkovou amnestii a také se těšit na šťastnou hodinku, přihlašování čtenářů zdarma.

Více informací k Týdnu knihoven v Ostravě najdete na stránkách www.kmo.cz.