Přijďte do nemocnice na výstavu a přidejte si k tomu vyšetření

14/9 2018

Městská nemocnice Ostrava zahájí v pondělí 17. září výstavu k 170 letům od jejího založení. Návštěvníci si mohou prohlédnout také některá pracoviště a nechat si zdarma vyšetřit ledviny, plicní funkce nebo nitrooční tlak.

Přijďte do nemocnice na výstavu a přidejte si k tomu vyšetření

Městská nemocnice Ostrava. Foto: archiv MMO

V pondělí 17. září v 8.30 hodin bude slavnostně zahájena výstava k 170 letům od založení Městské nemocnice Ostrava přímo v areálu nemocnice, a to pavilonu F (Rehabilitační a fyzikální medicína a Radiologie a zobrazovací metody). Výstava potrvá do 17. října.

Návštěvníci si mohou v pondělí zároveň prohlédnout některá pracoviště nemocnice a mohou si nechat vyšetřit nitrooční tlak, ledviny, plicní funkce nebo se dozvědět něco více o tejpování. V pondělí pořádá porodnice Den otevřených dveří, a to od 13 do 17 hodin, takže budoucí rodičky mají jedinečnou možnost prohlédnout si místo, kam přivedou na svět svého potomka.