Město se představuje: Ostrava Metropolitan Magazine

19/5 2011

Tváří Ostrava Metropolitan Magazine pro období jaro-léto 2011 se stal architekt Josef Pleskot, který se podílí na výrazných změnách našeho města. Nechybí ani portrét malé hvězdy s velkým hlasem Patricie Janečkové, pozvánka na jubilující Zlatou tretru nebo Colours of Ostrava. Magazín představuje Ostravu, její zajímavosti, zavítá i do blízkého okolí.

Město se představuje: Ostrava Metropolitan Magazine

Letošní jaro a léto zastihne v Ostravě také lehkoatletický mítink pro sportovce do 23 let nebo již tradičně Dny NATO. Jsme městem mladých, městem studentů, vědy a techniky, ale také architektonických zajímavostí. V okolí může zaujmout například pohádkový zámek Hradec nad Moravicí nebo svět dinosaurů v Dinoparku Ostrava.

Reprezentační Ostrava Metropolitan Magazine je určen pro širokou distribuci v celé republice i v zahraničí, kde představuje především současnost našeho města. Najdete ho také v informačních centrech, v hotelích, na letištích a podobně.