Květnové číslo Ostravské radnice aktuálně o životě ve městě

19/5 2011

Zprávu o položení základního kamene Fakulty elektrotechniky a informatiky VŠB-TU, oslavách půlstoletí Domu kultury města Ostravy, pozvánku na Den otevřených dveří v rámci Ostravské muzejní noci na věž a do radničních prostor a řadu dalších informací přináší květnové číslo Ostravské radnice.

Květnové číslo Ostravské radnice aktuálně o životě ve městě

Ostravané se určitě rádi dozvědí o projektech týkajících se přestavby Svinovských mostů, revitalizace řeky Ostravice nebo o chystaném slavnostním otevření alternativní scény Divadla loutek Ostrava. Zejména pro sportovní fanoušky jsou určena nová fakta o letošním jubilejním ročníku Zlaté tretry. V rubrice O lidech s lidmi je představen mladý klavírista, kterého si budete moci osobně poslechnout v radnici o Ostravské muzejní noci. Řada dalších informací a pozvánek na zajímavé akce čtenáře Ostravské radnice provede děním v našem krajském městě.