Beats for love - ve víru hudby a tance

9/6 2018

Unikátní prostředí industriálního parku Dolní oblast Vítkovice vyzývá k pořádání festivalů. Jedním z nich je Beats for Love, největší taneční festival ve střední Evropě. Šestý ročník akce, mezi jejíž partnery patří město Ostrava, se bude konat od 4. do 7. července. Záštitu nad ním převzal náměstek primátora Zbyněk Pražák.

Beats for love - ve víru hudby a tance

Ilustrační foto. Foto: zdroj B4L

Na více než deseti pódiích na něm vystoupí téměř 400 umělců z celého světa. Jednou z největších hvězd je norský producent a dýdžej Alan Walker, který se proslavil hitem Faded. Na festivalu vystoupí rovněž britský multiinstrumentalista Youngr, který při svých vystoupeních hraje až na deset hudebních nástrojů, dýdžejské duo z Velké Británie Sigma nebo americký producent a dýdžej Roger Sanchez. Na scéně věnované stylu drum & bass zahraje novozélandské duo The Upbeats. Dalšími účinkujícími na Beats for Love budou nizozemský dýdžej a producent Dannic nebo Ital Luca Agnelli.

Kromě světových hvězd taneční hudby vystoupí letos na festivalu Beats for Love i neslyšící tanečníci a nevidomý zpěvák. Festival v minulém roce pokořil hranici 40 tisíc návštěvníků. Podrobnosti na www.b4l.cz.