Beats for love roztančí Ostravu

28/5 2019

V multifunkční hale Gong v úterý 28. května představili pořadatelé program hudebního festivalu Beats for Love. Festival elektronické taneční hudby pořádaný v jádru industriální národní kulturní památky se koná 3. až 6. července v jedinečné atmosféře slibující mnoho zábavy a zážitků. Akce se koná s finanční podporou města Ostravy.

Beats for love roztančí Ostravu

Z minulého ročníku festivalu. Foto archiv MMO.

„Sedmý ročník, to už je velká tradice,  je hezké vidět, na jak vysokou úroveň tento festival vystoupal. Jsem rád, že město může tuto akci finančně podpořit formou dlouhodobého grantu. A je skvělé, že se program rozšířil i o další aktivity, například diskuzní fórum,“ řekl na tiskové konferenci primátor Ostravy Tomáš Macura.

Největší elektronický taneční festival v srdci Evropy spojuje hudbou lidi napříč kulturami. Letos nabídne dvojnásobný počet zahraničních interpretů, a nově nebude jen o hudbě, ale nabídne i zajímavé diskuze a workshopy. Poprvé v historii nabídne třeba školu diskžokejů. Tradičně budou součástí festivalu také charitativní aktivity.

Festival má od letošního ročníku také nové logo ve tvaru srdce, tvořené pásy ekvalizéru. A jaký je letošní line-up? Mezi hlavní headlinery letošního ročníku patří holadnský Don Diablo, jeho krajan Oliver Heldens, fanoušky potěší i maskovaný house DJ mág Claptone z Německa nebo třeba Alle Farben.

Středa 03.07.2019:
Robin Schulz, Alle Farben, Dimension, Illyus & Barrientos, Orjan Nilsen, Egbert live, Spartaque, Selecta J-Man, DJ Hybrid, Dr. Peacock, The Sweet Life Society

Čtvrtek 04.07.2019:
Sven Väth, Netsky, Killer Hertz Live, Loadstar, Culture Shock, Weiss, David Penn, Kryder, The YellowHeads, Benny Page, SUBURBASS, Dope Ammo, D-Block & S-te-Fan

Pátek 05.07.2019:
Don Diablo, Jauz, Wilkinson, Delinquent Habits, Delta Heavy, Claptone, Heatbeat, David Gravell, Thomas Schumacher, Deas, Jamie Irie & Blackout ja, AniMe, TROY SAVOY & Mr. Harvey Miller

Sobota 06.07.2019:
Chocolate Puma, Audio, 3RDKND, Pythius, Nora En Pure, Merk & Kremont, Tensal, Lewis Fautzi, Malice, FA73, Spirit Architect