V Hošťálkovicích o kotlíkových dotacích

27/7 2017

Poslední z cyklu seminářů o kotlíkových dotacích se uskuteční v pondělí 31. července od 16 hodin v kulturním domě v Hošťálkovicích. Účastnit se jej bude resortní náměstkyně Kateřina Šebestová. Zájemci tak získají potřebné informace k získání dotace na výměnu starého kotle za nový nebo o bezúročných půjčkách města.

V Hošťálkovicích o kotlíkových dotacích

Náměstkyně primátora Kateřina Šebestová vysvětluje na minulém semináři v Muglinově, na jaké typy kotlů se dotace vztahuje. Foto: Jiří Zerzoň

Účastníci semináře se také dozvědí, jak podávat žádost o kotlíkovou dotaci a jakých typů kotlů se dotace týká. Město každého žadatele podpoří z rozpočtu částkou 10 tisící korun, takže při výběru vhodného kotle nemusí nic doplácet.

Kdo nestihne seminář, získá potřebné informace v Infopointu v budově ostravské radnice, v křídle v Sokolské třídě u křižovatky s Českobratrskou ulicí. Infopoint je otevřený vždy v pondělí od 13 do 17 hodin a ve středu od 9 do 15 hodin.