Novinka v registraci jízdních kol v Ostravě

20/9 2012

Městská policie v Ostravě připravila novinku pro cyklisty. Vzhledem k tomu, že krádež odloženého kola je pro poberty vítanou příležitostí pro přivydělání, je možno si již nyní kolo registrovat a zvýšit tímto způsobem šanci na jeho znovunavrácení majiteli. Dosud byla tato možnost omezena pouze pro obyvatele města a pouze na jediné služebně. Od 1. října tohoto roku bude po dohodě s cyklokoordinátorem města a aktivem BESIP počet služeben, kde je možno registraci kola provést, rozšířen na tři.

Novinka v registraci jízdních kol v Ostravě

Toto opatření přiblíží tuto službu občanům, kteří mají zájem registraci provést. Zároveň bude možno využít registraci i pro mimoostravské zájemce, kteří kolo pro cesty po městě využívají. Co je nutné pro registraci kola provést, lze snadno zjistit na webových stránkách www.mpostrava.cz

Seznam služeben, kde bude možné od 1. 10. 2012 provést registraci kol:

-       úsek přestupků Městské policie Ostrava, ul. Zámecká 10, Moravská Ostrava, 702 00 –původní pracoviště,

-       stacionární centrum prevence, ul. Alberta Kučery 31, Ostrava- Hrabůvka, 700 30 – nové pracoviště,

-       pracoviště Městské policie Ostrava, ul. Čkalovova 18a/1644, Ostrava-Poruba, 708 00 – nové pracoviště.