Sociální služby, zdravotnictví, prevence, volný čas a rodinná politika

Výběrová řízení na poskytnutí peněžních prostředků z rozpočtu statutárního města Ostravy v oblastech podpory osob s handicapem, sociální péče, prevence kriminality, protidrogové prevence, zdravotnictví, volného času a rodinné politiky, které jsou spravovány odborem sociálních věcí a zdravotnictví Magistrátu města Ostravy.

Hledání výzev:


Vyhledávání je od roku 2024, starší záznamy jsou v archivu výzev
Seznam vyhlášených výzev/výběrových řízení na poskytnutí peněžních prostředků z rozpočtu statutárního města Ostravy v oblasti podpory osob s handicapem.
Seznam vyhlášených výzev/výběrových řízení na poskytnutí peněžních prostředků z rozpočtu statutárního města Ostravy v oblasti prevence kriminality.
Seznam vyhlášených výzev/výběrových řízení na poskytnutí peněžních prostředků z rozpočtu statutárního města Ostravy v oblasti prevence kriminality - osoby.
Seznam vyhlášených výzev/výběrových řízení na poskytnutí peněžních prostředků z rozpočtu statutárního města Ostravy v oblasti protidrogové prevence.
Seznam vyhlášených výzev/výběrových řízení na poskytnutí peněžních prostředků z rozpočtu statutárního města Ostravy v oblasti sociální péče.
Seznam vyhlášených výzev/výběrových řízení na poskytnutí peněžních prostředků z rozpočtu statutárního města Ostravy v oblasti zdravotnictví.
Výzva na poskytnutí peněžních prostředků z výnosu daní z hazardních her (Loterie).
Seznam vyhlášených výzev/výběrových řízení na poskytnutí peněžních prostředků z rozpočtu statutárního města Ostravy v oblasti volného času.
Seznam vyhlášených výzev/výběrových řízení na poskytnutí peněžních prostředků z rozpočtu statutárního města Ostravy v oblasti rodinné politiky.