Pomoc drobným podnikatelům 20 000 Kč

PŘÍJEM ŽÁDOSTÍ BYL UKONČEN 7.2.2021!!! Ostravským podnikatelům, které postihl aktuální vládní zákaz výkonu jejich služeb přijatý k zamezení šíření epidemie covidu – 19, město poskytne okamžitou jednorázovou finanční pomoc. Je určena všem drobným podnikatelům, pokud byla jejich podnikatelská činnost spočívající v maloobchodním prodeji a prodeji a poskytování služeb v provozovně anebo jiná podnikatelská činnost prokazatelně na území města Ostravy na základě usnesení Vlády České republiky ze dne 23.12.2020 č. 1376 o přijetí krizového opatření, výslovně zakázána ke dni 27.12.2020. Žádat mohou o 20 tisíc korun.

Informace k žádosti

Znění výzvy. Přehled podmínek pro vyhodnocení způsobilosti žadatele. Postup pro podání žádosti. Doplňující informace.

Formulář k žádosti

ŽÁDOST O PENĚŽITOU POMOC SE PODÁVÁ POUZE PROSTŘEDNICTVÍM ON-LINE APLIKACE umístěné na internetových stránkách města Ostravy. Žádné jiné formy podání nejsou možné. Žádosti o peněžitou pomoc lze podávat průběžně od spuštění aplikace, od 18.1.2021, do 7.2.2021 (do půlnoci).

Dotazy a odpovědi k žádosti (FAQ)

Zpracovali jsem pro vás nejčastější otázky, které nám kladete při vyplňování žádosti o peněžitou pomoc 20.000 Kč. Věříme, že mezi nimi najdete svou odpověď.

Kontakt

Nenašli jste radu v části "Dotazy a odpovědi k žádosti (FAQ)"? Potřebujete pomoci s žádostí o peněžitou podporu 20.000 Kč?