Aktuality
Výtvarná soutěž na téma rodina zná své vítěze
18 6 2021

Výtvarná soutěž na téma rodina zná své vítěze

Ve čtvrtek 17. června předal na oficiálním vyhlášení vítězů výtvarné soutěže „Moje rodina…“  ceny úspěšným výtvarníkům náměstek primátora Zbyněk Pražák. Soutěžilo se ve 4 věkových kategoriích. Polovinu vítězů v každé kategorii určila odborná porota, druhá polovina pak vzešla z internetového hlasování, do kterého se zapojilo téměř 1000 hlasujících. Oceněných bylo celkem 24 prací.

Do práce se Ostravané i letos vydali na kole
17 6 2021

Do práce se Ostravané i letos vydali na kole

Ostrava se již počtvrté zapojila jako městský koordinátor do květnové celorepublikové výzvy Do práce na kole, tentokráte do 11. ročníku. Cílem této oblíbené výzvy je nejen ochrana životního prostředí volbou bezemisního dopravního prostředku, ale i zlepšení fyzické kondice účastníků a v neposlední řadě využitím dat, získaných o cestách do zaměstnání, zlepšovat cykloinfrastrukturu ve městě.

Para hokejový šampionát startuje už za dva dny
17 6 2021

Para hokejový šampionát startuje už za dva dny

Mistrovství světa v para hokeji Ostrava 2021 začíná už tuto sobotu v Ostravar Aréně a fanoušci u toho nebudou chybět. Připravené je zázemí pro hráče i ledová plocha. Na nadcházejícím mistrovství světa v parahokeji v Ostravě se do haly dostane až 2500 diváků. Pořadatelé šampionátu, který se bude hrát od 19. do 26. června, mohou s ohledem na platná protiepidemická opatření naplnit 25 procent kapacity.

VÍCE AKTUALIT >>