Coworkingová centra

Coworking by měl tvořit ideální pracovní plochu pro samostatnou práci či spolupráci pro různé osoby. Jedná se o společnou kancelář pro lidi pracující na volné noze, kterým centrum nabízí pracovní místo s veškerým zázemím a technikou na dobře dostupném místě.

Impact Hub Ostrava

Hub je inspirativní pracovní prostor kombinující výhody plně vybavené kanceláře, internetové kavárny a podnikatelského inkubátoru. Využívají jej nezávislí profesionálové, zástupci firemní či neziskové sféry a široká veřejnost, která chce pravidelně získávat nové kontakty, podněty a příležitosti.

Existuje proto, aby v něm vznikaly a prakticky se realizovaly inovace. Jako podporu k tomu Hub poskytuje fyzický prostor, pořádá a hostí akce a realizuje akcelerační programy. 

Navíc funguje jako součást mezinárodní sítě více než 100 Hubů po celém světě, která umožňuje škálování byznysu i šíření myšlenek napříč všemi kontinenty.


 

KOVORK

Kovork nabízí sdílené kanceláře a zároveň možnost propojit se s odborníky z IT businessu, pravidelně pořádá rozmanité akce (semináře, workshopy, IT hackatony). Nachází se v budově Centra podpory inovací VŠB - Technické univerzity Ostrava. 


 

Regus

Flexibilní sdílené kanceláře pro rozjezd podnikání a navazování kontaktů se nachází ve výškové budově IQ Centra nedaleko centra Ostravy. Zájemci si mohou vybrat soukromý prostor skýtajících klid na práci nebo velkoprostorové či sdílené pracoviště.