Coworkingová centra

Coworking by měl tvořit ideální pracovní plochu pro samostatnou práci či spolupráci pro různé osoby. Jedná se o společnou kancelář pro lidi pracující na volné noze, kterým centrum nabízí pracovní místo s veškerým zázemím a technikou na dobře dostupném místě.

Impact Hub Ostrava

Hub je inspirativní pracovní prostor kombinující výhody plně vybavené kanceláře, internetové kavárny a podnikatelského inkubátoru. Využívají jej nezávislí profesionálové, zástupci firemní či neziskové sféry a široká veřejnost, která chce pravidelně získávat nové kontakty, podněty a příležitosti.

Existuje proto, aby v něm vznikaly a prakticky se realizovaly inovace. Jako podporu k tomu Hub poskytuje fyzický prostor, pořádá a hostí akce a realizuje akcelerační programy. 

Navíc funguje jako součást mezinárodní sítě více než 100 Hubů po celém světě, která umožňuje škálování byznysu i šíření myšlenek napříč všemi kontinenty.


 

KOVORK

Kovork nabízí sdílené kanceláře a zároveň možnost propojit se s odborníky z IT businessu, pravidelně pořádá rozmanité akce (semináře, workshopy, IT hackatony). Nachází se v budově Centra podpory inovací VŠB - Technické univerzity Ostrava. 


 

Regus

Flexibilní sdílené kanceláře pro rozjezd podnikání a navazování kontaktů se nachází ve výškové budově IQ Centra nedaleko centra Ostravy. Zájemci si mohou vybrat soukromý prostor skýtajících klid na práci nebo velkoprostorové či sdílené pracoviště.Clubco

Budova IQ Ostrava je pro podnikání jako stvořená. Potřebujete místo pro sebe nebo uzavřenou kancelář pro tým? Zasedačku pro školení nebo místo pro event? V Clubcu najdete všechno, co zrovna hledáte. Vítejte v prostoru, který se stane tím technologicky nejlepším, co v Ostravě najdete. Vstupte do míst, kde se byznysu vždycky dařilo a odkud je to jen kousek na všechna důležitá místa tohoto města. 

Celkový prostor coworku 1 512 m².