Areály pro děti

Možnosti aktivního vyžití pro děti

Centrum Jungle

Centrum Jungle nabízí hlavně interiérové dětské hřiště. Děti si hrají v herních sestavách nazvaných Doupě, Louka, Pérákův ráj, Opičárna. Rodiče odpočívají u francouzských palačinek či domácích dezertů s kávou. Ovšem mnoho rodičů využívá možnosti řádit s dětmi uvnitř herních dílů.
Centrum Jungle nabízí také oslavy narozenin, pravidelní divadelní představení, kurzy pro děti od 1,5 roku či projekt Mikroškoličky (pravidelné aktivní dopoledne pro děti od 2,5 let). Každý návštěvník může navíc využít wifi zdarma, přečíst si čerstvé noviny a časopisy.

Kontakt:
Centrum Jungle
Dr. Martínka 6
700 30 Ostrava-Hrabůvka
www.centrumjungle.cz

Zábavní centrum FUNGOLF Ostrava

Zábavní centrum FUNGOLF v Ostravě nabízí na více než 1 000 m2 Adventure golfové hřiště, obrovské dětské hřiště s dohlížejícím personálem či kavárnu se salónky pro rodinné i firemní akce. Celoročně přístupné hřiště adventure golfu je skutečnému golfovému hřišti velmi podobné. Jedná se o jeho zmenšenou kopii. Adventure-golfové hřiště je společným dílem golfového specialisty a architekta, který se navrhování těchto hřišť věnuje již několik let. Všech 18 jamek golfového hřiště maximálně využívá plochu 800m2. Hra Adventure-golfu je pohybově nenáročná a může být relaxací i sportovním zápolením pro návštěvníky ve věku od 3 do 103 let. Návštěvníkům je vždy zapůjčena golfová hůl i míčky.

Kontakt:
FunGolf
Novinářská 7 (vedle OC Futurum)
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
www.fungolf.cz