Městská nemocnice Ostrava zahájila očkování seniorů 80+
19 1 2021

Městská nemocnice Ostrava zahájila očkování seniorů 80+

V Městské nemocnici Ostrava je od úterý 19. ledna očkována veřejnost v kategorii 80+. Očkovací místo v budově C1, na oddělení Všeobecného praktického lékařství, bude otevřeno vždy od úterý do pátku od 7 do 16 hodin. Očkováni jsou pouze zaregistrovaní senioři, kterým byl přidělen termín.

Město Ostrava právě spustilo příjem žádostí o okamžitou jednorázovou finanční podporu ve výši 20 tisíc korun
18 1 2021

Pomoc je určena těm drobným podnikatelům s provozovnami na území města, které musely být v návaznosti na aktuální vládní opatření přijaté k zamezení šíření epidemie covidu-19 od 27. prosince uzavřeny, a kteří splní stanovené podmínky.

Online veletrh středních škol Moravskoslezského kraje
15 1 2021

Online veletrh středních škol Moravskoslezského kraje

Od 18. ledna do 4. února proběhne online veletrh středních škol Moravskoslezského kraje 2020/2021. Je určen žákům a uchazečům o studium na středních školách pro školní rok 2021/2022. Akce je organizována Moravskoslezským krajem, Moravskoslezským paktem zaměstnanosti a Úřadem práce České republiky.

VÍCE AKTUALIT >>