Členové zastupitelstva města

Členové zastupitelstva města Ostravy

 

 Mgr. Radim Babinec
 náměstek primátora

 Rok narození: 1974
 Volební strana: ANO 2011

 E-mail: rbabinec@ostrava.cz

Babka

 JUDr. Josef Babka  

 Rok narození: 1956
 Volební strana: Komunistická strana Čech a Moravy

 E-mail: jbabka@ostrava.cz  

 Bajgarová

 Mgr. Zuzana Bajgarová
 
náměstkyně primátora

 Rok narození: 1983
 Volební strana: ANO 2011

 E-mail: zbajgarova@ostrava.cz

Bbarankova
Bednar
  
 

 prof. Ing. Robert Čep, Ph.D. 

 Rok narození: 1977
 Volební strana: ANO 2011

 E-mail:  rcep@ostrava.cz

Dydowiczova
Foldynova

 Mgr. Lucie Foldynová 

 Rok narození: 1979
 Volební strana: Komunistická strana Čech a Moravy

 E-mail: lfoldynova@ostrava.cz 

 Libor Grygar

 Rok narození: 1964
 Volební strana: Česká strana sociálně demokratická 

 E-mail: lgrygar@ostrava.cz 

Hoffmannova

 Mgr. Andrea Hoffmannová, Ph.D.
 
náměstkyně primátora

 Rok narození: 1983
 Volební strana: Česká pirátská strana

 E-mail:  ahoffmannova@ostrava.cz

Horinek

 Mgr. Michal Hořínek 

 Rok narození: 1976
 Volební strana: KDU-ČSL a nezávislí kandidáti

 E-mail:  mhorinek2@ostrava.cz 

 

 Ing. Martin Juroška, Ph.D. 

 Rok narození: 1976
 Volební strana: Komunistická strana Čech a Moravy

 E-mail: mjuroska@ostrava.cz 

 Konieczna

 Eliška Konieczná

 Rok narození: 1958
 Volební strana: ANO 2011

 E-mail: ekonieczna@ostrava.cz

 Ing. František Kolařík 

 Rok narození: 1962
 Volební strana: Občanská demokratická strana

 E-mail: fkolarik@ostrava.cz

  Koller

 Čestmír Koller

 Rok narození: 1961
 Volební strana: Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura

 E-mail: ckoller@ostrava.cz

 Kopecny

 Ing. Petr Kopečný 

 Rok narození: 1984
 Volební strana: Česká pirátská strana

 E-mail: pkopecny@ostrava.cz  

 Kubin

 Mgr. Václav Kubín

 Rok narození: 1973
 Volební strana: Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura

 E-mail: vkubin@ostrava.cz

Langrova

 Markéta Langrová 

 Rok narození: 1981
 Volební strana: ANO 2011

 E-mail: mlangrova@ostrava.cz

Macura

 Ing. Tomáš Macura, MBA
 
primátor

 Rok narození: 1964
 Volební strana: ANO 2011 

 E-mail:  

 Ing. Vít Macháček 

 Rok narození: 1972  
 Volební strana:
Komunistická strana Čech a Moravy

 E-mail:  vmachacek@ostrava.cz

  Machackova

 Dagmar Macháčková 

 Rok narození: 1966
 Volební strana: ANO 2011

 E-mail: dmachackova@ostrava.cz

 

 MUDr. Tomáš Málek 

 Rok narození: 1968
 Volební strana: Ostravak 

 E-mail: tmalek@ostrava.cz   

  Malik

 Ing. Karel Malík
 
člen rady města

 Rok narození: 1981
 Volební strana: ANO 2011

 E-mail: kmalik@ostrava.cz 

 

 Mgr. Michal Mariánek 

 Rok narození: 1975
 Volební strana: Ostravak 

 E-mail: mmarianek@ostrava.cz 

  Michopulu

 Margareta Michopulu

 Rok narození: 1972
 Volební strana: ANO 2011

 E-mail: mmichopulu@ostrava.cz

 

 Mgr. Petr Mika 

 Rok narození: 1971
 Volební strana: Ostravak

 E-mail: pmika@ostrava.cz  

 Mgr. Marcela Mrózková Heříková 

 Rok narození: 1960
 Volební strana: ANO 2011

 E-mail: mmrozkova@ostrava.cz  

  Murzynova

 Veronika Murzynová

 Rok narození: 1985
 Volební strana: Česká pirátská strana

 E-mail: vmurzynova@ostrava.cz

 Nemecek

 MUDr. Bc. Ondřej Němeček

 Rok narození: 1972
 Volební strana: ANO 2011

 E-mail: onemecek@ostrava.cz 

 Nytra

 Ing. Zdeněk Nytra 
 člen rady města

 Rok narození: 1961
 Volební strana: Občanská demokratická strana

 E-mail: znytra@ostrava.cz 

 

 Vladimír Polák 

 Rok narození: 1977
 Volební strana: Ostravak

 E-mail: vpolak@ostrava.cz 

 Ing. Zbyněk Pražák, Ph.D.
 
náměstek primátora

 Rok narození: 1955
 Volební strana: KDU-ČSL a nezávislí kandidáti

 E-mail: zprazak@ostrava.cz  

 

 Mgr. Ilja Racek, Ph.D.

 Rok narození: 1950
 Volební strana: KDU-ČSL a nezávislí kandidáti

 E-mail: iracek@ostrava.cz  

Razdik

 Ing. Tomáš Raždík

 Rok narození: 1982
 Volební strana: Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura

 E-mail: trazdik@ostrava.cz

Roubickova

 Ing. Michaela  Roubíčková, Ph.D.

 Rok narození: 1970
 Volební strana: Občanská demokratická strana

 E-mail: mroubickova@ostrava.cz  

  Reha

 Ing. Rostislav Řeha

 Rok narození: 1973
 Volební strana: Česká pirátská strana

 E-mail: rreha@ostrava.cz 

 

 Yveta Sekeráková 

 Rok narození: 1964
 Volební strana: Komunistická strana Čech a Moravy

 E-mail: ysekerakova@ostrava.cz 

  Semerák Lukáš

 JUDr. Lukáš Semerák 

 Rok narození: 1972
 Volební strana: Ostravak 

 E-mail: lsemerak@ostrava.cz 

 Srba

 Ing. et Ing. Jiří Srba, MBA

 Rok narození: 1978
 Volební strana: Česká strana sociálně demokratická

 E-mail: jsrba@ostrava.cz

Sulovsky

 Ing. Leopold Sulovský 

 Rok narození: 1954
 Volební strana: Ostravak 

 E-mail: lsulovsky@ostrava.cz 

Miroslav

 Ing. Miroslav Svozil 

 Rok narození: 1957
 Volební strana: Občanská demokratická strana

 E-mail: msvozil@ostrava.cz

 

 Ing. Zbyněk Šebesta 

 Rok narození: 1953
 Volební strana: Komunistická strana Čech a Moravy

 E-mail: zsebesta@ostrava.cz 

Kateřina Šebestová

 Mgr. Kateřina Šebestová 
 náměstkyně primátora

 Rok narození: 1979
 Volební strana: ANO 2011 

 E-mail: ksebestova@ostrava.cz 

Simik

Ing. Otakar Šimík 

Rok narození: 1979  
Volební strana: ANO 2011

E-mail: osimik@ostrava.cz

 Ing. Martin Štěpánek, Ph.D.
 
náměstek primátora

 Rok narození: 1974
 Volební strana: Občanská demokratická strana

 E-mail: mstepanek@ostrava.cz 

 Tichankova 

 Ing. Hana Tichánková

 Rok narození: 1968
 Volební strana: ANO 2011

  E-mail: htichankova@ostrava.cz

 Vajdikova

 Ing. Jana Vajdíková

 Rok narození: 1969
 Volební strana: Česká strana sociálně demokratická 

 E-mail: jvajdikova@ostrava.cz 

 Vavra

 Jiří Vávra  

 Rok narození: 1957
 Volební strana: ANO 2011

 E-mail: jvavra@ostrava.cz

 Veres

 Richard Vereš

 Rok narození: 1995
 Volební strana: ANO 2011

  E-mail: rveres@ostrava.cz 

 

 

 RNDr. Jan Veřmiřovský, Ph.D. 

 Rok narození: 1980
 Volební strana: ANO 2011 

 E-mail: jvermirovsky@ostrava.cz

  Petr Veselka

 Petr Veselka 

 Rok narození: 1963
 Volební strana: ANO 2011

 E-mail: pveselka@ostrava.cz

 Videcky

 Josef Videcký

 Rok narození: 1972  Volební strana: ANO 2011

 E-mail: jvidecky@ostrava.cz 

    Voznakova

 doc. Ing. Iveta Vozňáková, Ph.D.

 Rok narození: 1964 
 Volební strana: Ostravak

 E-mail: ivoznakova@ostrava.cz

 Witosz

 Ing. David Witosz
 
člen rady města

 Rok narození: 1981
 Volební strana: Česká pirátská strana

 E-mail: dwitosz@ostrava.cz