OSTRAVA ARÉNA

Největší víceúčelová hala v Moravskoslezském kraji

CEZ3OSTRAVA ARÉNA (dříve Palác kultury a sportu, potom ČEZ Aréna) – jedna z dominant Ostravy – byla dokončena a slavnostně otevřena v roce 1986. Na přelomu let 2003 a 2004 prošla rekonstrukcí a modernizací, v roce 2004 dostala název ČEZ Aréna a od 1.7.2015 nese jméno OSTRAVA ARÉNA. Hala je domácím prostředím extraligového mužstva HC VÍTKOVICE STEEL a za dobu své existence se stala významným sportovně-kulturním centrem.
Moderní víceúčelová hala splňuje i nejpřísnější nároky pořadatelů a návštěvníků. Sportovní a společenské zařízení dovoluje pořádání nejobtížnějších podniků od sportovních utkání až po velké koncerty. OSTRAVA ARÉNA se může změnit podle přání organizátorů do 46 variant nejpestřejšího provedení. Během několika hodin se palác promění z moderní ledové plochy pro hokej nebo lední revue v ideální prostředí sálových sportů (dva tenisové dvorce, palubovka pro basketbalisty, volejbalisty, futsal, kolovou), koncertní  sál s využitím plochy jako hlediště. Rovněž je ideálním prostředím pro velké veletržní akce či firemní akce.
Parkoviště vedle haly nabízejí 886 hlídaných míst pro osobní auta a 6 pro autobusy, na přilehlých plochách jsou desítky míst pro autobusy. K zařízení vedou přístupové cesty ze směrů od Prahy i od Brna, stejně jako od hlavních komunikací ze Slovenska a z Polska. V těsné blízkosti se navíc nachází i luxusní čtyřhvězdičkový hotel Clarion Congress Hotel Ostrava.

Kontakt:

VÍTKOVICE ARÉNA, a. s.
(OSTRAVA ARÉNA)

Ruská 3077/135
700 30 Ostrava - Zábřeh
Tel.: +420 596 620 002
Fax: +420 596 620 001
http://www.arena-vitkovice.cz

Fotogalerie: