Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

CONVENTION

Poslední změna: Sobota 12.11.2016 11:16 - Kajnarová Lucie
Convention Bureau pro Moravskoslezský kraj

logoConvention bureau pro Moravskoslezský kraj najdete ve třetím největším městě České republiky, Ostravě. Náš tým se snaží využít všechny aspekty Moravskoslezského kraje a otevřít světu tento jedinečný a dynamický cíl v srdci Evropy. S úžasnou atmosférou průmyslových lokalitkvalitními služPlynojembami a dostatečnou kapacitou. Ostrava a Moravskoslezský kraj je ideální místo pro pořádání akcí všeho druhu.

Ostravské logo se skládá ze tří vykřičníků, dokonale zachycujících městskou vitalitu, energii a sebevědomí. Strategická poloha v blízkosti polské a slovenské hranice vytváří z Ostravy nezaměnitelné město, známé pro svou unikátní industriální architekturu a divoký kolorit místních lidí. Nejen vůdčí osobnosti Evropské kultury oceňují kouzlo Ostravy - Igor Stravinsky zde rád koncertoval a skladatel Paul Hidemith prohlásil, že nebýt v Ostravě, je jako by mu chyběl vitamín C.

více informací na www.conventionostrava.cz

FAM TRIP OSTRAVSKÁ JÍZDA!!!

Dne 1.3. 2012 se uskutečnil Fam Trip pro odborníky v cestovním ruchu nazvaný Ostravská jízda!!!  Ostrava představila svou minulost, přítomnost i budoucnost. Odborníkům se ukázala jako ekologicky smýšlející město. Dopravu mezi atraktivitami zajišťoval elektrobus Dopravního podniku Ostrava. Všichni účastníci měli možnost se podívat na kapacity, jež nabízí Výstaviště Černá louka spolu se Slezkoostravským hradem. Navštívit a poprvé spatřit Vysokou pec č. 1 a vyhlídku z ní, unikátní prostory Plynojemu a další, které postupně připravuje Dolní oblast Vítkovice. Vyhlídku z nejvyšší radniční věže v ČR. V Landek Parku byly připraveny na prohlídku nejen nádherné prostory kompresorovny, ale také fárání do dolu spolu s hornickou vlajkou a hornickou svačinkou. Fam Trip měl celkem 20 účastníků.

 

VELETRH IMEX FRANKFURT (22. 5. - 24. 5. 2012)

Ve Frankfurtu nad Mohanem se ve dnech 22. – 24. května konal důležitý veletrh se zaměřením na kongresovou a incentivní turistiku IMEX 2012. Město Ostrava se veletrhu účastnilo v rámci členství v Czech Convention Bureau. Pod značkou CONVENTION!!! ta zastupuje a propaguje celý Moravskoslezský kraj (MSK) jako ideální kongresovou a incentivní destinaci. Ostrava, MSK – CONVENTION!!! se představila na stánku agentury Czech Tourism – Czech Convention Bureau. Výstavy jsme se účastnili poprvé.

SIGHTSEEING TOUR PRO NĚMECKÉ NOVINÁŘE (20.8.-24.8.2012)

Dva němečtí novináři se přijeli seznámit s Ostravou, a to Heiko Tiensch z Essenu a Thilo Gehrke z Hamburku. Pan Heiko Tiensch pracuje pro ONLINEPRESS & MEDIATApress a pan Thilo Heghrke pro EpocTimes. Novináři chtějí poznat Ostravu a zpropagovat ji v Německu, hlavně pro kongresové a incentivní turisty.

LETÁK CONVENTION!!!

NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY NA PODPORU KONGRESOVÉ TURISTIKY

www.conventionostrava.cz

WORKSHOP BERLÍN (8.11.2012)

Získat kontakty z neměckého trhu se nám podařilo na workshopu pořádaným Czech Tourism, Czech Convention Bureau v Berlíně

FAM TRIP PRO POLSKÉ AGENTURY (23.11.2012) A WORKSHOP V OSTRAVĚ 22.11.2012

EIBTM BARCELONA 2012 (27.-29.11.2012)

WORKSHOP PARIS (8.12.2012)

PUBLIKACE PRO KONGRESOVOU TURISTIKU MEET IN

BANNERY NA PROPAGACI KONGRESOVÉ A INCENTIVNÍ TURISTIKY