Silvestr 2016

prosinec_II_2016

Muž z lesa v Ostravě

Všichni ho oslavujeme, dokonce máme raději den volno, abychom se z těch radovánek vzpamatovali. Že nevíte, kdy má svátek? Přece 31. prosince! Protože latinsky silvestris znamená lesní muž. Pro všechny lesníky a divoženky zde pár tipů, kde to pořádně rozjet!

Zelena radnice

 

Silvestr zavítá do OstravyStallone

O Stallonovi tady řeč ale nebude. Tento Silvestr vlastně zavítá všude po světě, takže Ostravu určitě nemine. Většinou prosviští na přelomu roku, ale než si to my obyčejní lidi uvědomíme, je zase fuč. Někteří mu dokonce tleskají, když úplně zmizí. Pokud tedy tuto noc probdíte, otevřete aspoň dveře od balkonu a mrkněte na ohňostroj. Ten vypukne dne 7/7.  8/8.  6*7*8*6*+ 1 přesně v cos π/2  hodin. A kde? Vlastně všude v Ostravě.

Zdroj obrázku zde

 

Pštrosice to zachrání

EmuTaky jste toho na Vánoce tolik snědli? Bez výčitek jste se vrhli na cukroví a salát? Spalte přebytečné kalorie a to zcela zdarma – vyběhnete si na Emu! Prý se nachází někde ve Slezské Ostravě…

Zdroj obrázku zde

 

 

Naše tee-pee

Konec starého a začátek nového roku by se měl oslavit s bleší resp. vší parádou a je jedno, jestli to bude v rytmu operety (Ples v opeře), skály a závitku/rock and rollu (Silvestr v Garage) nebo elektronické hudby (Silvestr With Helax All Star Djs). Přejeme vám vydařenou silvestrovskou oslavu ve vašem oblíbeném divadle, klubu, hospůdce nebo rovnou na Stodolní a hodně krásných zážitků v novém roce!

 

Vymodelujte si svaly

Břicho jako koule? Ofina střižená podle hrnce? Přijďte si postavit svého sněhuláka do Komenského sadů! Akce se koná i za bahnivého počasí, v tomto případě jen pro zkušené stavitele. A kdy? Ve dne, v noci.

 

Pořádná exploze

Párty ve stylu acid techno, tekno, hardtekno v klubu Marley! 31. prosince 2016 ve 20:00, Hudební klub Marley. Více informací zde.

 

Mají všech šest po hromadě

Šest statečných - Silvestrovský speciál, Improvizační formát tentokrát v silvestrovském hávu!

31. prosince 2016 ve 22:00, Stará Aréna. Více informací zde.Ostrava v zime

 

Nestraší vám ve věži?

Přijďte se pokochat pohledem na, doufejme, zasněženou Ostravu a vyrobit své vlastní pé Evko! 1. ledna 2017 ve 12:00, Vyhlídková věž Nové radnice. Více informací zde.