27. setkání hornických měst a obcí ČR

Ostrava se ve dnech 8. až 10. září 2023 stane hrdým hostitelem 27. setkání hornických měst a obcí. Pořadatelství převezme oficiálně 24. září 2022 v Kutné Hoře.

Fajront grafika

Setkání, které se koná jednou ročně, je jedinečnou možností k setkání hornických a hutnických spolků, zástupců obcí a lidí, kteří mají zálibu ve všem, co se týká hornictví.

Setkání v Ostravě, které jsme nazvali FAJRONT!!!, organizuje statutární město Ostrava, Sdružení hornických a hutnických spolků ČR, společnost Černá louka s.r.o. za podpory Klubu přátel hornického muzea a Nadace Landek.

Těšit se můžete, kromě tradičních hornických slavností a oficialit, na bohatý kulturní a společenský program - koncerty, výstavy...

Na této adrese Vás budeme informovat o všem podstatném, co se tohoto setkání týká, připravujeme k této akci i novou webovou stránku.

Chcete-li být informováni o novinkách a důležitých organizačních pokynech e-mailem, doporučujeme odebírat i náš newsletter, který při této příležitosti budeme připravovat a také jeho prostřednictvím dostanete mezi prvními informace o spuštěných rezervacích, ubytování apod.

ZDAŘ BŮH!!!

Pokud chcete odebírat náš newsletter, zadejte, prosím, níže svůj e-mail:

V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů souhlasím se zpracováním mých osobních údajů ve stanoveném rozsahu (jméno, příjmení a e-mailová adresa) pro účely pravidelného zasílání newsletteru statutárního města Ostravy prostřednictvím e-mailu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji správci osobních údajů - statutárnímu městu Ostrava, se sídlem Prokešovo náměstí 1803/8, 729 30 Ostrava, IČO: 008 45 451, na 10 let a jsem si vědom, že jej mohu kdykoli bez jakékoli sankce jednostranně odvolat.