Zajímá vás projekt ostravské koncertní haly? Zeptejte se přímo jejího autora

11/10 2021

Světoznámý architekt Steven Holl zavítá přímo do Ostravy, aby 14. října  v Domě kultury města Ostravy přiblížil podobu tolik diskutované koncertní haly. Holl zároveň představí svou bohatou tvorbu nebo pohovoří o svých pedagogických ambicích. Beseda se koná od 17.00 hodin.

Zajímá vás projekt ostravské koncertní haly? Zeptejte se přímo jejího autora

Vizualizace návrhu ostravské koncertní haly

Akci organizuje Městský ateliér prostorového plánování a architektury (MAPPA) ve spolupráci s Janáčkovou filharmonií Ostrava a statutárním městem Ostrava. Partnerem akce je spolek Kruh. Debata bude probíhat v anglickém jazyce s překladem do češtiny. Vstupenky jsou dostupné na www.jfo.cz/koncert/steven-holl-v-ostrave.

Aktuálně také probíhá výstava STEVEN HOLL: Making Architecture v Galerii výtvarného umění Ostrava, a to až do 5. 12. 2021.