Výběrové řízení na člena představenstva Dopravního podniku Ostrava

25/4 2024

Statutární město Ostrava vyhlašuje výběrové řízení na pozici člena představenstva společnosti Dopravní podnik Ostrava a.s. Uchazeči, kteří splňují stanovené předpoklady pro výkon této funkce, mohou zasílat přihlášky se všemi požadovanými náležitostmi do 29. 4. 2024.

Výběrové řízení na člena představenstva Dopravního podniku Ostrava

Ostravské tramvaje, ilustrační foto. Autor: MMO

Co požadujeme:

• VŠ vzdělání bakalářského nebo magisterského typu;
  • řídící praxe v manažerské pozici minimálně 5 let;
  • schopnost týmové práce;
  • zkušenosti s implementací transformačních změn a nových business modelů podniků výhodou;
  • komunikační a prezentační schopnosti a reprezentace;
  • organizační schopnosti a dovednosti, aktivní přístup k řešení pracovních úkolů;
  • analytické schopnosti, koncepční a tvůrčí přístup;
  • spolehlivost a zodpovědnost, adaptabilitu a flexibilitu;
  • splnění podmínek pro výkon funkce člena představenstva stanovených právními předpisy;
  • morální bezúhonnost;
  • předložení vize koncepce řízení společnosti.

Co nabízíme:

• perspektivní a zajímavou práci;
  • odpovídající odměnu.

Předpokládaný nástup: dle dohody.

Písemné přihlášky v obálce označené heslem „Výběrové řízení na člena představenstva společnosti Dopravní podnik Ostrava a.s.“ zasílejte do dne 29.04.2024 do 12 hodin. Součástí přihlášky musí být vize koncepce řízení společnosti, strukturovaný životopis spolu s kopií dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání a výpis z rejstříku trestů.

Adresa:

Statutární město Ostrava

magistrát

Prokešovo náměstí 8

729 30 Ostrava

S dotazy k výběrovému řízení se obracejte na Mgr. Renatu Kolkovou, MPA, vedoucí odboru legislativního a právního, Magistrát města Ostravy, e-mail: renata.kolkova@ostrava.cz, telefonní linka:  +420 599 442 043.