Úřední hodiny magistrátu na přelomu roku

29/12 2020

Magistrát města Ostravy bude v posledních dnech roku 2020 otevřen v pondělí dopoledne a ve středu odpoledne. V roce 2021 budou úřední hodiny v pondělí 4. ledna dopoledne.

Úřední hodiny magistrátu na přelomu roku

Magistrát města Ostravy. Ilustační foto: MMO

Usnesením vlády je na Magistrátu města Ostravy omezen rozsah úředních hodin na dva dny v týdnu v rozsahu pěti hodin v daném dni.

Na přelomu roku 2020/2021 bude magistrát otevřen takto:

PONDĚLÍ 28. 12.  8:00 - 13:00 hodin

STŘEDA 30. 12.   12:00 - 17:00 hodin

PONDĚLÍ 4. 1.      8:00 - 13:00 hodin

V další dny budou úřední hodiny magistrátu vždy v pondělí od 8 do 13 a ve středu od 12 do 17 hodin (toto neplatí, pokud na tyto dny vychází svátek).

V tomto rozpětí úředních hodin se mohou dostavit i klienti, kteří na daný časový rozsah nebyli objednáni. Žádáme nicméně veřejnost, aby do prostorů Magistrátu města Ostravy i v těchto vyhrazených úředních hodinách vstupovala pouze v nezbytných případech.

V dalších dnech, tedy v úterky, čtvrtky a pátky, budou odbavováni klienti, kterým byl předem potvrzen termín k dostavení se na pracoviště orgánu.

Občané, kteří se na ostravském magistrátu již objednali, se dostaví v původním termínu a čase, tedy i mimo výše uvedené úřední hodiny.