Nová hala v Muglinově otevřena

25/11 2013

Florbalisté FBC ČPP Software Ostrava otevřeli poslední listopadovou neděli krytou halu na Hladnovské ulici ve Slezské Ostravě. Zahájení provozu nového sportoviště se zúčastnil náměstek primátora Martin Štěpánek.

Nová hala v Muglinově otevřena

Náměstek primátora Martin Štěpánek (uprostřed) při otevření florbalové haly. Foto: J. Zerzoň

ČPP Aréna vyrostla během tří měsíců na místě původní nafukovací haly poblíž Hladnovské ulice ve čtvrti Muglinov. Má kapacitu 500 sedících diváků. Na halu navazují prostory v původní správní budově. Náklady dosáhly 10 mil. Kč, město Ostrava přispělo dotací 4 miliony korun. Nové sportoviště otevřel celodenní program, v němž se představila mládežnická družstva i extraligové týmy mužů a žen FBC. Ani porážky žen s Libercem (2:6) a mužů se Spartou (4:9) nemohly hráčům, hráčkám, trenérům, funkcionářům a ostravským fanouškům florbalu zkazit radost z otevření nové haly.