Návštěvníky radniční věže čeká poetická stezka

5/10 2021

Zájemci mají jedinečnou šanci účastnit se poetického prvovýstupu na unikátní ostravský konstruktivistický maják, věž Nové radnice. Základní tábor i jednotlivé výškové body budou kótovány ukázkami z textů předních i méně známých básníků a prozaiků, jimž (v dobrém i zlém) učaroval genius loci města Ostravy.

Návštěvníky radniční věže čeká poetická stezka

Přijďte si prohlédnout jedinečný interiér radniční věže a pokochat se jedinečnými výhledy do všech světových stran – krajin reálných i fantazijních. Sraz účastníků je  8. 10. 2021 v 18.00 na Prokešově náměstí, před vchodem do magistrátu. Pořádá Antikvariát a klub Fiducia ve spolupráci s Ostravským informačním servisem (OstravaInfo).

POZOR! Z kapacitních důvodů se akce může zúčastnit maximálně 25 osob, rezervujte si prosím místo na tel. čísle: 596117312 ( po-pá 10-18). Místo si můžete zamluvit rovněž osobně v antikvariátu  Fiducia (Mlýnská 2, Ostrava 1). Vstupné je dobrovolné, záleží na velkorysosti a štědrost návštěvníků.