Město Ostrava získalo ceny v soutěži Zlatý středník 2010

23/5 2011

Ceny vítězům soutěže Zlatý středník pro nejlepší tištěná a elektronická periodika byly ve čtvrtek 19. května předány v pražském divadle Vzlet. Soutěž již podeváté pořádalo profesní sdružení PR Klub, o. s. Letos se do ní přihlásilo celkem 106 firemních časopisů, novin a on-line prezentací. Ostrava opět odešla hned s několika cenami.

Město Ostrava získalo ceny v soutěži Zlatý středník 2010

Statutární město Ostrava navázalo na loňský úspěch a také letos se umístilo na 2. místě v kategorii Nejlepší firemní zpravodaj (newsletter) se svým elektronickým měsíčníkem „Cestování Newsletter!!!“. S elektronickým zpravodajem „Development Newsletter!!!“ jsme obsadili krásné 3. místo. První příčku v této kategorii získala společnost AXA Česká republika s. r. o. za svůj zpravodaj AXA News.

Město Ostrava dále do soutěže přihlásilo tiskoviny „Výroční zpráva 2009“, se kterou se umístilo na 3. místě v kategorii Nejlepší výroční zpráva, a dále Metropolitan Magazine Ostrava, který získal certifikát TOP Rated.

Zlatý středník je odbornou profesní soutěží, která hodnotí a oceňuje firemní periodické a neperiodické publikace určené k reprezentaci společnosti či prezentaci výrobků a služeb vůči zákazníkům, obchodním partnerům nebo zaměstnancům.