Sociální začleňování Newsletter !!!

Elektronický zpravodaj o novinkách v oblasti sociálního začleňování v Ostravě a subjektech spolupracujících na projektu.

Vážení čtenáři,

Ostrava je městem, ve kterém je sociální práce prováděna dlouhodobě a systematicky. Jedním z vrcholů sociální péče o potřebné se stal program Sociální inkluze Ostrava, který zde byl odstartován v republikové premiéře. Od 1. 7. 2014 statutární město Ostrava zahájilo spolupráci s vládní Agenturou pro sociální začleňování s cílem řešit problematiku sociálního začleňování osob sociálně vyloučených nebo sociálním vyloučením ohrožených komplexně, s podporou státu a ve spolupráci s dalšími zainteresovanými subjekty. Tomuto tématu bude věnován obsah tohoto newsletteru.

 

V rámci tohoto odkazu najdete plná znění jednotlivých čísel Sociální inkluze Newsletter!!! a navazujících vydání Sociální začleňování Newsletter!!! V případě zájmu o pravidelné zasílání Sociální začleňování Newsletter!!! na Váš email se prosím zaregistrujte podle níže uvedeného postupu.

Rok 2015
Rok 2014
Rok 2013

Přihlášení / odhlášení Sociální začleňování Newsletter!!!

Chcete-li odebírat newsletter Sociální začleňování, vyplňte Váš e-mail vlevo na této stránce a potvrďte tlačítkem Odeslat.

Chcete-li odhlásit odběr newsletteru Sociální začleňování, klikněte na odkaz pro odhlášení, který najdete na konci každého newsletteru.