Dny otevřených dveří v nové městské porodnici

31/5 2011

Nová porodnice oddělení gynekologie a porodnictví Městské nemocnice Ostrava se chystá na slavnostní zahájení provozu, které se bude konat tento pátek. Ještě předtím – včera a dnes - umožnila nemocnice v rámci Dnů otevřených dveří všem zájemcům si toto super moderní zařízení prohlédnout.

Dny otevřených dveří v nové městské porodnici

Zájem byl hned v pondělí obrovský, zejména mezi mladými ženami v různém stupni těhotenství. Svěřily se, že si přišly prohlédnout místo porodu, aby se mohly rozhodnout, ve které ostravské porodnici to bude.

Nové zařízení bude zajišťovat nejmodernější komplexní porodnickou péči, komplexní prenatální diagnostiku, ultrazvukový screening vrozených vad a péči o rizikové a patologické těhotenství, rodičky mohou využít i alternativní metody vedení porodu. Pracoviště je bezbariérové a klimatizované. Velké, moderní a krásné pokoje poskytují maximální pohodlí jak rodičce, tak doprovodu.

Naplno začne nová porodnice svému účelu sloužit v pondělí 6. června.