Akce Den pro bezpečnější silnice v dešti

30/5 2011

Deštivé počasí poněkud zkomplikovalo zajímavou akci, kterou pro občany města připravilo Centrum bezpečné jízdy Libros v Přívoze v sobotu 28. května. Program se však uskutečnil bezezbytku a proto si ti, které déšť neodradil, mohli užívat ukázek práce složek Integrovaného záchranného systému, BESIP teamu nebo předvedení projektu Dopravní školička.

Akce Den pro bezpečnější silnice v dešti

Přes ztížené podmínky nechyběly ani ukázkové jízdy na polygonu, prezentace speciálních produktů Centra bezpečné jízdy - úsekového měření rychlosti vozidel, simulace dopravní nehody kamionu s osobním autem včetně zásahu záchranářské techniky a další zajímavé záležitosti včetně bohatého doprovodného programu.

Akce se konala pod záštitou policejního prezidenta ČR Petra Lessyho, 1. náměstka hejtmana Moravskoslezského kraje Miroslava Nováka a náměstka primátora města Ostravy Aleše Boháče.