Aktuality
19 6 2024

Renomovaná agentura Moody´s potvrdila Ostravě vysoké ratingové ohodnocení Aa3/stabilní, nejlepší, které lze u nás dosáhnout

Prestižní ratingová agentura Moody´s, která posuzuje hospodaření Ostravy již od roku 2002, začátkem letošního června provedla aktualizaci ratingového hodnocení města. Moravskoslezská metropole v ní obhájila dlouhodobý rating Aa3 i jeho stabilní výhled. 

19 6 2024

Do práce na kole vyjelo přes tisíc Ostravanů. Někteří z nich získali hodnotné ceny

Do květnové celorepublikové výzvy s názvem Do práce na kole se Ostrava, coby městský koordinátor, zapojila již posedmé. Jednalo se už o 14. ročník soutěžní akce, která zvládla získat mezi veřejností stabilní oblibu. Jejím cílem je šetřit životní prostředí, zlepšovat zdravotní stav a fyzickou kondici účastníků a pomocí dat o evidovaných cestách zkvalitňovat cyklistickou infrastrukturu ve městě.

18 6 2024

I letos akce Lidé lidem nabídne den plný zábavy a informací

Letošní, v pořadí již třináctý ročník tradiční akce Lidé lidem, se bude konat ve čtvrtek 20. června 2024 v Komenského sadech v centru Ostravy. Netradiční formou se zde představí organizace, které poskytují sociální služby a související aktivity. Od 9 hodin začne bohatý program, který zakončí podvečerním koncertem skupina Nedivoč.

VÍCE AKTUALIT >>