Coworkingová centra

Coworking by měl tvořit ideální pracovní plochu pro samostatnou práci či spolupráci pro různé osoby. Jedná se o společnou kancelář pro lidi pracující na volné noze, kterým centrum nabízí pracovní místo s veškerým zázemím a technikou na dobře dostupném místě.

 

VIVA Ostrava

VIVA nabízí moderní a profesionální zázemí pro práci i relaxaci a zároveň dostatek podnětů pro osobní rozvoj i vzdělávání. Setkávejte se, sdílejte zkušenosti, pracujte společně na větších projektech, a to vše ve zdravém a pozitivním prostředí.Viva

  • coworking je k dispozici od po – pá od 8.30 – 17.00
  • wifi internet, scanner, tiskárna
  • sdílená knihovna, kuchyňka, kavárna, masáže
  • hlídání dětí v Kuky centru
  • kapacita dle uspořádání  

Coworkingové centrum Viva Ostrava
Horní 1492/55, 700 30 Ostrava-Hrabůvka
http://www.vivaostrava.cz/

 

Impact Hub Ostrava

Impact_HUBHlavní službou, kterou se Hub etabluje na byznysovém trhu, je nabídka pracovních prostor pro firmy i freelancery. Přízemí patří nezávislým podnikatelům, kteří jej využívají jako sdílený open space na bázi členství. Další patra s bezmála 27 uzamykatelnými kancelářemi obývá řada lokálních firem.

Pro jednotlivce, větší firmy i korporace se v budově nachází také řada zasedacích a konferenčních prostorů k pronájmu. Jsou navržené profesionálními architekty a designéry, což z nich tvoří unikátní inspirativní místo např. pro prezentace, školení nebo semináře. Variabilita prostoru, cena a lidský přístup při přípravě akcí v Hubu jsou klienty i účastníky jejich akcí vysoce hodnocené.

Impact Hub Ostrava
Sokolská třída 1263/24, 702 00 Ostrava
http://www.hubostrava.cz/ 

 

Regus

Flexibilní sdílené kanceláře pro rozjezd podnikání a navazování kontaktů. Vyberte si soukromý prostor skýtající klid na práci nebo velkoprostorové či sdílené pracoviště, ve kterém budete moci komunikovat a užívat si hektiku rušného pracovního prostředí.

  • RegusKrátkodobé projekční kanceláře
  • Vzdálené kanceláře pro prodejní týmy na cestách
  • Oficiální kanceláře pro pracující z domova na pár dnů v týdnu
  • Stálý prostor pro školicí firmy

Regus Ostrava
IQ Ostrava, přízemí, 28. října 3346/91, Moravská Ostrava
http://www.regus.cz/locations/business-centre/ostrava-city-centre

 

Stará aréna

Hodila by se vám kancelář v centru města Ostravy se zázemím v tvůrčím prostředí? Pracujete jako freelance nebo pomáháte v neziskovém sektoru? Potřebujete místo pro přípravu vašich projektů, kde by bylo možné někdy skočit na schůzku na kafe nebo uspořádat meeting? Stará aréna je ideální prostor pro vzdělávací semináře, kulturní akce nebo festivaly. Největší výhodou je skvělá lokace přímo na náměstí v centru města.arena

STARÁ ARÉNA Ostrava
28. října 49/23, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
http://staraarena.cz

 

KOVORK

kovorkChcete pracovat ve sdílené kanceláři a zároveň se propojit s odborníky z IT businessu, či využít pravidelně pořádaných akcí a networkingu? Pak je tu KOVORK, inspirativní prostředí pro práci.

KOVORK
Podnikatelský inkubátor, Studentská 6202/17, 708 00 Ostrava
http://www.kovork.cz/