Primátor Tomáš Macura navštívil na Štědrý den sloužící jednotky

24/12 2020

Primátor Tomáš Macura společně s hejtmanem a řediteli Hasičského záchranného sboru, Městské policie Ostrava, krajského ředitelství PČR a Záchranné služby navštívil během Štědrého dne sloužící jednotky v ostravských Integrovaných výjezdových centrech. Poděkoval jim a popřál klidnou službu.

Primátor Tomáš Macura navštívil na Štědrý den sloužící jednotky

Ostravský primátor Tomáš Macura děkuje jednotkám, které v Ostravě slouží na Štědrý den. Foto: René Stejskal a Jiří Zerzoň

Hasiče, strážníky, příslušníky Policie ČR a záchranáře, kteří slouží na Štědrý den, navštívili primátor Tomáš Macura, hejtman Ivo Vondrák, ředitel Hasičského záchranného sboru MSK Vladimír Vlček, ředitel Městské policie Ostrava Miroslav Plaček, ředitel Krajského ředitelství Policie ČR Tomáš Kužel a ředitel Územního střediska záchranné služby MSK Roman Gřegoř.

„Přijíždím k vám s obrovským respektem. Chci vám poděkovat za vaši práci, jsem si dobře vědom toho, že bez vás by to nešlo. Vím dobře, v jakých podmínkách pracujete a že ne vždy se setkáváte s uznáním nebo vděkem od těch, kterým pomáháte. Přeji vám krásné Vánoce a ať je nový rok lepší a optimističtější než ten letošní,“ řekl primátor Tomáš Macura jednotkám nastoupeným v Integrovaném výjezdovém centru Ostrava-Jih. V podobném svátečním duchu se odehrála návštěva i v ostatních výjezdových centrech.

Společně se svými kolegy primátor předal jednotkám ve službě drobné dárky.