Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Složení rady města 2014 - 2018

Autor: Stankušová Barbora Poslední změna: Středa 19.11.2014 14:16
Členové rady města
Primátor Ing. Tomáš Macura, MBA

Kontakt:  tmacura@ostrava.cz

Kancelář: 203, Nová radnice, Prokešovo náměstí 8, 2. poschodí
Odbory:   kancelář primátora

                 legislativní a právní

                 interního auditu a kontroly

                 ekonomického  rozvoje

                 financí a rozpočtu


Asistentka primátora:

Ing. Lenka Gažíková    599 443 131  lgazikova@ostrava.cz

 

1. Náměstek primátora Ing. Lumír Palyza

Kontakt: lpalyza@ostrava.cz
Kancelář: 275, Nová radnice, Prokešovo náměstí 8, 2. poschodí
Odbory:

 

Asistentka náměstka primátora:

Šárka Vojtkuláková     599 443 262  svojtkulakova@ostrava.cz

Náměstek primátora Ing. Zbyněk Pražák, Ph.D.
Kontakt: zprazak@ostrava.cz

Kancelář: 277,  Nová radnice, Prokešovo náměstí 8, 2. poschodí
Odbory:

 

Asistentka náměstka primátora:

Dagmar Lukšová    599 443 162  dluksova@ostrava.cz

 

Náměstek primátora Mgr. Radim Babinec

Kontakt: rbabinec@ostrava.cz

Kancelář: 212,  Nová radnice, Prokešovo náměstí 8, 2. poschodí
Odbory:

 

Asistentka náměstka primátora:

Bc. Andrea Podhorná     599 443 365  apodhorna@ostrava.cz

Náměstkyně primátora Mgr. Kateřina Šebestová

Kontakt: ksebestova@ostrava.cz

Kancelář: 214, Nová radnice, Prokešovo náměstí 8, 2. poschodí
Odbory:

 

Asistentka náměstkyně primátora:

Bc. Šárka Zdichyncová    599 443 454  szdichyncova@ostrava.cz

Náměstek primátora Ing. Kamil Bednář

Kancelář: 220,  Nová radnice, Prokešovo náměstí 8, 2. poschodí
Odbory:

 

Asistentka náměstka primátora:

Martina Marenčáková     599 443 440  mmarencakova@ostrava.cz

 

Náměstek primátora Ing. Ivo Hařovský

Kontakt: iharovsky@ostrava.cz

Kancelář: 271,  Nová radnice, Prokešovo náměstí 8, 2. poschodí
Odbory:

 

Asistentka náměstka primátora:

Pavla Váňová, DiS.    599 443 157  pvanova@ostrava.cz

 

Člen rady města Ing. Libor Folwarczny, Ph.D.

Kontakt: lfolwarczny@ostrava.cz

 

Člen rady města Libor Grygar

Kontakt: lgrygar@ostrava.cz

 

Člen rady města Ing. David Pfleger

Kontakt: dpfleger@ostrava.cz

 

Člen rady města Mgr. Ilja Racek, Ph.D.

Kontakt: iracek@ostrava.cz