Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Golf a minigolf

Poslední změna: Sobota 12.11.2016 14:41 - Kajnarová Lucie
Golfové možnosti v Ostravě a okolí

Golfová hřiště


KravareZámecký golf club Kravaře

Zámecký golf club Kravaře nabízí devíti jamkové hřiště a cvičnou louku. Hřiště se nachází v malebném parku barokního zámku. V současné době probíhá rozšíření hřiště na 18 jamek včetně nového zázemí, přičemž provoz by měl být zahájen v roce 2012.
www.golfkravare.cz

 

 

 

SilheroviceŠilheřovice Golf Course

Golfový areál, jehož dominantou je Rotschildův zámek, je umístěn v zámeckém parku s množstvím velmi vzácných starých stromů přivezených sem z celého světa. V současné době vlastní většinu pozemků zámeckého parku TJ Mittal Ostrava, která na území zámeckého parku provozuje 18ti jamkové golfové hřiště.
www.tj-mittal.cz/golf/

 

 

 

Celadna

Čeladná – Ostravice Golf Destination / 55 holes

Spojení Prosper Golf Resortu Čeladná, Golf & Ski Resortu Ostravice, designového MIURA Hotelu a hotelu Green Inn!
Pětapadesát mistrovských, mimořádně kvalitních jamek na třech golfových hřištích s výhledem na nejkrásnější beskydská panorama. Toto je unikátní vizitka nově vzniklého spojení dvou golfových destinací, designového MIURA Hotelu a Green Inn Hotelu. Od začátku nové sezony roku 2011 se dva špičkové golfové areály v podhůří Beskyd spojily a vystupují pod společnou značkou Čeladná – Ostravice Golf Destination. Spojení Čeladné a Ostravice nabízí návštěvníkům možnost zahrát si tři dny nezapomenutelného golfu pokaždé na jiném hřišti. Prosper Golf Resortu Čeladná již třikrát hostil jedinečný golfový svátek PGA European Tour 2009, 2010 a 2011.
www.55jamek.cz , www.prosper-golf.cz, www.ostravice-golf.czwww.miura.cz

 

 

 

BeskydyRopice Golf Course

Návrh projektu golfového hřiště v Ropici byl vytvořen jedním z nejvýznamnějších evropských architektů Rakušanem Hansem Georgem Erhardtem. Hřiště nabízí 18 jamek a krásné výhledy na Slezské Beskydy.

www.beskydgolf.com

 

 

 

Golf Resort Lipiny Lipiny

V karvinské oblasti Lipiny vznikl v industriální krajině mezi dvěma činnými šachtami golfový resort. Golf Resort Lipiny (Karviná-Lipiny) je nový osmnáctijamkový golfový areál, který svou nabídkou uspokojí profesionální hráče i začátečníky.

www.golflipiny.cz

 

 

  

Minigolf

 

Bowling park a minigolfwww.bowlingpark.cz
Letní koupaliště Ostrava-Poruba            www.sareza.cz
Minigolf    www.restaurace-minigolf.cz
Minigolfový areál   www.hanzelka.net/minigolf
Minigolf VŠB-TUO http://minigolf-vsb.webnode.cz/kontakt/
Zábavní centrum FUNGOLF Ostrava    www.fungolf.cz