Suvenýry od pátku 20. ledna v OIS

19. 1. 2017. K lednovému Mistrovství Evropy v krasobruslení je k dispozici řada suvenýrů, které potěší fanoušky tohoto sportu a budou je prodávat nejen pobočky Ostravského informačního servisu, ale také v Ostravar Aréně.

Většinu z nich představil na středeční primátorské tiskové konferenci náměstek pro sport Martin Štěpánek.

Ostrava vůbec poprvé v historii hostí Mistrovství Evropy v krasobruslení a pro návštěvníky, kteří si budou chtít odvést z Ostravy nějakou památku, se nabízí několik možností.

„Všechny suvenýry budou k mání v průběhu šampionátu v Ostravar Aréně. Figurky maskota šampionátu koníka Axela, náramky, hrníčky, propisovací tužky, nálepky a výhradně v aréně budou k zakoupení trička a mikiny s logem mistrovsví. Drobnější dárky budou prodávat od pátečního odpoledne pobočky Ostravského informačního servisu,“ uvedl náměstek primátora Martin Štěpánek.

Od dnešní 16. hodiny je v provozu fan zóna na Masarykově náměstí. Mezi prvními, kteří si bruslení v rámci jejího programu vyzkoušeli, byl i maskot šampionátu koník Axel.

Program zóny najdete zde: