Stipendia pro romské vysokoškolské studenty

24/4 2014

Studenti středních a vysokých škol v posledních ročnících romského původu, kteří plánují ve studiu pokračovat a mají zájem o stipendium, mají možnost tuto záležitost projednat na informační schůzce. Uskuteční se 25. dubna od 13 do 14 hodin v budově Magistrátu města Ostravy na Prokešově náměstí v místnosti číslo 406.

Stipendia pro romské vysokoškolské studenty

Ilustrační foto.

Informační schůzka se týká stipendijního programu Romského vzdělávacího fondu (REF SP) pro akademický rok 2014/2015 v Ostravě. V rámci Romského pamětního univerzitního stipendijního programu (RMUSP) mohou o stipendium žádat studenti bakalářských, magisterských nebo doktorandských programů (v prezenční i kombinované formě). Věk žadatelů není omezen. V ČR tento program koordinuje ROMEA o. p. s. Svou účast je možné potvrdit prostřednictvím emailové adresy: stipendia.romea@gmail.com.

V případě nejasností jsou informace k dispozici na lince +420 604 132 897 nebo na uvedené emailové adrese. Veškeré informace o stipendijním programu lze najít na www.romaeducationfund.hu či www.romea.cz.