Seminář o dotacích do sportu

19/3 2018

Město Ostrava pořádá k dotačnímu programu určenému sportovním organizacím pracovní seminář pro pracovníky těchto organizací, které budou o finanční prostředky žádat. Seminář se uskuteční ve středu 21. března v budově magistrátu na Prokešově náměstí.

Seminář o dotacích do sportu

Ostravská radnice. Ilustrační snímek: Jiří Zerzoň

V rámci vyhlášení dotačního programu na Poskytování peněžních prostředků z rozpočtu statutárního města Ostravy a výnosu daně z hazardních her pro období 2018 - 2019 v oblasti tělovýchovy a sportu (kód ŠaS/S) pořádá město pracovní seminář, na němž seznámí pracovníky těchto organizací se změnami a úpravami, které program nově přináší. Kromě základních informací bude součástí semináře i způsob vyúčtování dotací.

Seminář se koná ve středu 21. března od 15 hodin v místnosti č. 306 Magistrátu města Ostravy. Odhadem potrvá hodinu a půl.

Z kapacitních důvodů by se měl přihlásit pouze jeden zástupce za každou organizaci. účast potvrďte e-mailem na adresu lpotschova@ostrava.cz do 20. března.