Radnice otevřela dveře. Jste zváni!

28/10 2016

Den otevřených dveří Radnice města Ostravy právě začal! Součástí prohlídky největšího radničního komplexu v ČR je setkání s primátorem Tomášem Macurou a náměstkem primátora Michalem Mariánkem, kteří rádi odpoví na vaše dotazy. Připravena je také vyjížďka na radniční věž a bohatý doprovodný program na Prokešově náměstí, který tematicky navazuje na kampaň zaměřenou na rozvoj ekologické dopravy Zdravě po Ostravě.

Radnice otevřela dveře. Jste zváni!

Od 13 hodin se Prokešovo náměstí začalo zaplňovat účastníky dne otevřených dveří na radnici. Foto: B. Krzyžanek

Program je atraktivní a bohatý. Od prohlídky studentských vozů z pracoven VŠB, elektrobusu či autobusu s pohonem na stlačený zemní plyn (CNG) používaných dopravním podnikem, řady elektromobilů, ukázky výzbroje a výstroje městské policie po hry a zábavy pro děti.  U stánku městské policie si můžete nechat označit svoje jízdní kolo syntetickou DNA, zajímavé experimenty nabízí stánek Světa techniky. Samozřejmě nechybí občerstvení. Den otevřených dveří Radnice města Ostravy potrvá do 18 hodin. Přijďte, jste vítání!