Pomozte s udržitelnou mobilitou ve městě

18/8 2015

Občané mohou pomoci naplánovat udržitelnou mobilitu ve městě. 27. srpna od 10 hodin se v Radnici města Ostravy v sále zastupitelstva (306) uskuteční veřejné projednávání návrhové části projektu Plán udržitelné mobility Ostrava. Po schválení se stane jedním ze základních dokumentů pro rozvoj dopravní infrastruktury na území města.

Pomozte s udržitelnou mobilitou ve městě

Ilustrační foto. Zdroj archiv MMO.

Občané i v této fázi mohou ještě svými názory a postřehy ovlivnit konečnou verzi dokumentace.
Po prezentaci návrhové části dokumentace bude diskuze, které se zúčastní zpracovatel dokumentace a zástupci objednatele Magistrátu města Ostravy - náměstek primátora Ivo Hařovský. Zde také budou zodpovězeny dotazy občanů. Více se o projektu můžete dozvědět na www.mobilita-ostrava.cz, kde jsou dokumenty, které předcházely vypracování návrhové části. Těšíme se na Vaši účast.