Po výhře 4:0 nad Itálií jsme ve finále!

22/4 2014

Družstvo České republiky zdolalo během velikonočního víkendu v ostravské ČEZ Aréně v semifinále Fed Cupu obhájkyně loňského titulu Itálii 4:0. V listopadovém finále se utká s Německem. Partnerem zápasu bylo statutární město Ostrava, Evropské město sportu 2014.

Po výhře 4:0 nad Itálií jsme ve finále!

Petra Kvitová vyhrála v Ostravě obě dvouhry. Foto: J. Zerzoň

České hráčky neponechaly nic náhodě a díky třem za sebou jdoucím výhrám ve dvouhrách rozhodly o postupu do finále. Dva body získala šestá hráčka světa Petra Kvitová, jeden přidala Lucie Šafářová. Čtvrtá dvouhra se již nehrála. V závěrečné čtyřhře potvrdil výhru našich tenistek pár Andrea Hlaváčková, Klára Koukalová.

Výsledky: Šafářová-Erraniová 2:0, Kvitová -Giorgiová 2:0, Kvitová-Vinciová 2:0, Hlaváčková, Koukalová-Giorgiová, Knappová 2:1.