Ostravská divadla společně zahájí sezonu

27/8 2014

Tradiční zahájení divadelní sezony 2014/2015 s názvem Jdeme za vámi! se už popáté uskuteční v neděli 31. srpna od 15 hodin na náměstí Msgre Šrámka před Divadlem Jiřího Myrona stejně jako loni.

Ostravská divadla společně zahájí sezonu

FOTO: Z loňského zahájení divadelní sezóny. Snímek archiv MMO.

Nabídne ukázky z repertoáru Divadla loutek Ostrava, Divadla Petra Bezruče, Komorní scény Aréna i všech souborů Národního divadla moravskoslezského. Zároveň bude zahájen společný předprodej vstupenek Abend, milovníci ostravských divadel si tak už v tento den mohou pořídit předplatné na vybraná představení všech městských scén.
Návštěvníci se mohou těšit na ukázky z představení všech ostravských divadel, nebudou chybět známé árie či balet. Ve 20.30 hodin se prostřednictvím nočního promítání na fasádu Divadla Jiřího Myrona uskuteční přímý přenos muzikálového koncertu souboru opereta/muzikál NDM. V rámci doprovodného programu se představí žáci baletního a operního studia NDM a dvou divadelních kapel z řad herců Komorní scény Aréna a Divadla Petra Bezruče. Pro ty nejmenší je připraven dětský koutek. Vstup je zdarma.
NDM nabízí dárek. Při zakoupení předplatného NDM na začínající sezonu do 6. září lze vyhrát 4denní letecký zájezd pro dvě osoby do Londýna. Vybírat se dá z dvaceti předplatitelských skupin, existují různé slevy. Karta předplatitele je přenosná, lze ji tedy zapůjčit i darovat.