Vyberte si Ostravský dům roku 2014

4/3 2015

Město Ostrava vyhlašuje 21. ročník soutěže o titul Ostravský dům roku 2014. Soutěž je určena pro investory novostaveb nebo rekonstrukcí budov nacházejících se na správním území města Ostravy a dokončených v letech 2013 a 2014. Letos poprvé můžete svého favorita vybrat v anketě také vy.

Vyberte si Ostravský dům roku 2014

Ilustrační foto.

Přihlášená díla si můžete prohlédnout na webových stránkách města zde. Stavba s největším počtem hlasů získá titul Ostravský dům roku – cena veřejnosti. Hlasujte elektronicky do 24. března 2015. Výsledky hlasování zveřejníme v našich novinách a na webu města.

V tradiční části soutěže odborná komise ocení titulem Dům roku nejvýše hodnocené dílo. S udělením titulu je spojeno finanční ohodnocení ve výši 300 000 Kč a udělení bronzové plakety. V pořadí druhé vyhodnocené dílo obdrží odměnu ve výši 150 000 Kč. Kromě titulu Dům roku a odměny za umístění na druhém místě má Rada města Ostravy právo na doporučení odborné komise udělit dalším budovám čestná uznání bez určení pořadí. Čestná uznání nejsou spojena s finančním ohodnocením.